31 Ocak 2017 Salı

İstanbul Avcılar ocak Güncel Gayrimenkul Durumu


avcilar guncel emlak durumu

Avcılar, İstanbul 'da  sahil şeridinde yer alıp gayrimenkul fiyatlarının en düşük olduğu ve ayrıca binalarda ki kat sayısının da en düşük olduğu ilçedir. Orta gelir grubu ailelerin tercih ettiği semtimiz de hemen hemen her bütçeye uygun satılık ve kiralık konut mevcut.
avcilar emlak durumu

Avcılar’da Güncel Konut Fiyatları

Avcılar  semtimiz de yeni yeni markalı konut projeleri  yükselmeye başladı. Hemen her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılayabilecek bu projelerdeki fiyatlar ise ulaşım olanaklarına , üniversiteye, sağlık merkezine ve ilçe merkezine yakınlık durumu fiyatlar üzerinde belirleyici olmakta. Özellikle orta gelir grubuna hitap eden konut projeleri, taksitli ödeme imkanı da sunuyor. Kentsel dönüşümünde hızla devam ettiği ilçemizde eski binaların yıkılarak yenilendiği binalar ise göz kamaştırmakta.
Anahtar teslim 100 m2 2+1 Sıfır Daire : 150.000 TL den  
Markalı Projelerde ise  :1+1 Sıfır Daire 135.000 TL den başlamaktadır.

İkinci el konutlar da ise 
1 - 5 yıl arasındaki konutlar  140.000 TL den başlamakta
5-10 yıl arasındaki konutlar 150.000 TL den başlamaktadır. 
Bina yaşı arttıkça ve Arsa tapusu bulunan daireler yani krediye uygun olmayan daireler daha uygun fiyatlara satılmaktadır.
Deniz manzarası, otopark ve daire genişledikçe fiyatlar artmaktadır.Aradığınız Evi  Formu doldurarak bize iletin, biz sizin için araştırıp bulalım.


Avcılar’da Güncel Konut Kira Ücretleri

Avcılar’da yalnız yaşayanlar ve öğrenciler için pek çok stüdyo daire bulunuyor. Stüdyo dairelerin kira bedelleri 800 TL’den başlıyor.  Bekarlar ve Yeni evliler için küçük, kullanışlı 2+1 daireler ise 800 TL den başlıyor. Konut genişledikçe fiyat ta lokasyon a göre artış göstermektedir. 
Bunun yanında dairelerin aidatları güvenlik, temizlik, ortak kullanım alanlarının niteliği gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir.2 yorum:

  1. Çok keyifli bir paylaşım olmuş. . Devamını ve başarılar dilerim

    YanıtlaSil