14 Şubat 2017 Salı

Avcılar da Kıpkırmızı 14 Şubat Sevgililer Günü Etkinliği


Öncelikle böyle güzel bir günü organize ettiği için Avcılar Belediye Başkanı sayın Handan Toprak Benli ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.


Avcılar Belediyesi tarafından  "İstanbul’un kalbi Avcılar’da atıyor" sloganı ile düzenlediği  14 şubat 2017 Sevgililer günü etkinliği   Avcılar ın Havuz Meydanının süslenerek  ve kırmızı halı serilerek Sevgi Yolu  oluşturuldu . 

Etkinlik alanına gelenler   kırmızı halıların serildiği  Sevgi yolu’ ndan geçerek etkinliğe katıldılar. Etkinliğe katılanlar  Aşıklar Kahvesi’ nde ücretsiz  kahve ikramı yapıldı.

Etkinlik alanında İstanbul 'un simgeleri olan  mini Galata kulesi, Haydarpaşa garı, Kız Kulesi gibi maketlerinin önünde bol bol fotoğraf çektirildi.  

Etkinlik sırasında Belediye Bandosu sevilen şarkıları peş peşe çalarak konser verirken, etkinlik alanında hazırlanan dilek ağacı, dilekte bulunanların bağladığı ip ve kurdelelerle doldu. 

Etkinliğe katılan yüzlerle kişi hep birlikte İzmir Marşı’nı söyledi. 

Etkinlik daha sonra Avcılar Barış Manço Kültür merkezinde Sevda türküleriyle devam etti. Avcılar da yaşayan kadınlardan oluşam Binbirçiçek Kadın Korosunun  söyledikleri şarkılar ve türkülerle  konsere katılan tüm Avcılar lı vatandaşlar müzik ziyafetinin keyfini çıkardı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder