13 Şubat 2017 Pazartesi

Yasemin Evleri nin Satışını KW Kristal Üstlendi


İstanbul Beylikdüzü nün yeni gözdesi Yasemin Evleri nin satışını  Keller Williams Kristal Bölge müdürlüğü gerçekleştirecek.

Beylikdüzü Kavaklı mahallesinde yükselen Yasemin Evleri projesinde daireler Marmara Denizi manzarasına hakim. 5 bin 190 metrekare alan üzerine kurulan Yasemin Evleri projesi 4 blok halinde toplam 87 adet konuttan ve 17 adet Ticari birimden oluşuyor.

Yasemin Evleri projesi Atatürk Hava limanı’na 18 kilometre, Karayoluna ve metrobüse ise 4 kilometre mesafede konumlanıyor.

2016 yılında faaliyete başlayan  Keller Williams Kristal Bölge Müdürlüğümüz  50 danışman ile müşterilerine mükemmel müşteri deneyimi yaşatmak amacıyla çalışmalarımıza tüm hızımız ile devam ediyoruz. 

Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde ki en iyi projelerinden birisi olan Yasemin Evlerine tüm ofis danışmanlarımız ile karavan turu gerçekleştirdik Gerçekleştirdiğimiz karavan turumuz ile tüm danışman arkadaşlarımız proje hakkında yerinde tam bilgi sahibi olarak projenin çalışmalarını yerinde gözlemlemiş olduk. 


Yasemin Evleri ile ilgili tüm sorularınızı  KW Kristal danışmanlarımıza danışabilirsiniz.Aradığınız Evi  Formu doldurarak bize iletin, biz sizin için araştırıp bulalım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder