HAKKIMDAGayrimenkul ihtiyacınızda zaman, çaba ve stresi üzerinizden alıp, titizlikle takibini yapan, süreç boyunca sizi devamlı bilgilendiren, profesyonel ekip desteğimle daima sizin tarafınızda olan bir çözüm ortağınızım.

Dış Ticaret ve İktisat Fakültesi mezunuyum. Dış Ticaret Uzmanıyım.Uzun yıllar bir çok holding ve A.Ş. de İthalat ve İhracat Müdürlüğü görevlerinde bulundum. 

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir eğitim ve koçluk firması olan K.W. 'ın Uluslararası Gayrimenkul Danışmanıyım.

Temelinde yüksek kalitede sağlıklı yaşam ürünleri bulunan ve bu ürünlerle sermaye gerektirmeden kendi ticaretinizi kurabilme fırsatını sunan Jenerasyon A.Ş. Kurucu ortağı-Yönetim Kurulu üyesiyim. Sağlıklı ve kaliteli yaşam danışmanıyım.

Son yıllarda benzeri görülmemiş muazzam bir değişimin içindeyiz. İnsanlık tarihinde benzeri çok az dönemlerde görülen bu muazzam değişimi bazılarımız eski de kalıp hiç anlamazken, bazılarımız yeni' nin farkına varıp değişebiliyor. 

Ben burada değişmekte olan pazarlama, yönetim, liderlik ve girişimcilik ile ilgili olan fikirlerimi paylaşmanın yanında, kimsenin üstünde durmadığı ayrıntıyı, kimsenin ilgilenmediği güzelliği, kimsenin tanımak istemediği hakkı, tanıksız, sahipsiz, dilsiz bırakmamak ve yeni' yi anlamak isteyenlerle fikir alış verişi yapmak için yazıyorum. 

Hayatın tüm güzelliğini, zenginliğini ve değişimini kelimelere geçirmek zevkli olduğu için yazıyorum. Mutlu olmak için yazıyorum.